Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Misja Walrus Oil

 

 

OCHRONA KLIMATU POPRZEZ PRZEDSIĘWZIĘCIA SPOŁECZNE, SADZENIE DRZEW I ROZWÓJ EKOSYSTEMU WODOROSTÓW

 

 

 

 

"Firma Walrus Oil jest zaangażowana w sadzenie drzew dla długoterminowego zdrowia planety. Drzewa pochłaniają węgiel z atmosfery, wiążą go w sobie i leczą ziemię ze skutków zmian klimatycznych. A ponieważ pozyskiwanie drewna jest niezbędne w przemyśle, chcemy aby za pomocą nasadzeń nie tylko zastąpić drzewa ścięte w celach konsumpcyjnych, ale także stworzyć nadwyżkę.

Sadzimy również wodorosty morskie ze względu na ich zdolność do pochłaniania węgla w niewiarygodnie szybkim tempie. Podczas gdy drzewa potrzebują prawie 50 lat, aby osiągnąć dojrzałość, morskie wodorosty mogą urosnąć o stopę dziennie, wyciągając węgiel z atmosfery i przechowując go głęboko w dnie oceanu w ciągu pierwszego roku od posadzenia. 

Nasza planeta potrzebuje ogromnej pomocy i to jest nasz wkład w globalny wysiłek na rzecz walki ze zmianami klimatycznymi. Każdy sprzedawany produkt Walrus Oil wspiera tę misję i wierzę, że razem wywieramy pozytywny wpływ."


- Dave Darr, Founder/CEO

 

1% KAŻDEGO SPRZEDAWANEGO PRODUKTU WALRUS OIL WSPIERA NATIONAL FOREST FOUNDATION® oraz SEATREES®. WSZYSTKIE DATKI SĄ POTWIERDZONE PRZEZ FUNDACJĘ "1% FOR THE PLANET®".

 

  

  • Walrus Oil jest oficjalnym partnerem National Forest Foundation® która zarządza programem nasadzania drzew. Są to przede wszystkim drzewa iglaste, sadzone głównie w północno-zachodnim regionie USA - National Forest Foundation 501(c)3 z siedzibą w Missoula, Montana.

 

  • Walrus Oil jest oficjalnym członkiem 1% For The Planet®, stowarzyszenia firm, które zobowiązały się do przekazywania 1% lub więcej przychodów brutto organizacjom ekologicznym, które działają na rzecz ochrony przyrody - 1% For The Planet to 501(c)3 z siedzibą w Burlington w stanie Vermont.

 

  • W październiku 2021 r. firma Walrus Oil uzyskała certyfikat Climate Neutral potwierdzający, że jej działalność jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Oznacza to, że firma przyczynia się do redukcji dwutlenku węgla ze środowiska przynajmniej w takiej samej ilości, w jakiej go wytwarza podczas swojej działalności.

 

          

   

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl